Cukrová pasta

 

Cukrová pasta je 100% prírodný produkt. Neobsahuje žiadne chemické prísady, žiadne voskové živice ani žiadne éterické oleje, čiže je 100% hypoalergénna.

Cukrová pasta je 100% rozpustná vo vode. Neexistuje žiadne riziko poškodenia alebo škvŕn na oblečení klienta, a čo je najdôležitejšie ani žiadne riziko poškodenia kože. Pasta sa dá ľahko zmyť vlažnou vodou, takže z depilácie budete odchádzať čistá a hladká, bez akýchkoľvek zvyškov pasty ako to býva u lepkavých voskov.

Cukrová pasta nenesie žiadne riziko popálenia kože. Pasta sa zahrieva na telovú teplotu a nanáša sa na pokožku rukou, čím sa úplne vylučuje popálenie. Cukrová pasta sa vmasíruje do pokožky a tým umožňuje lepšie presiaknutie do folikul chĺpkov a tým aj ich komfortnejšie odstránenie.

Cukrová pasta je 100% hygienická. Pri každom používaní Cukrovej asty nosíme jednorazové hygienické rukavice a pastu nikdy nepoužívame opakovane. Použitú cukrovú pastu po každom klientovi likvidujeme. Cukrová pasta je vždy bezpečná.

Pred a Po Starostlivosť o pokožku je dôležitá aby sa predišlo akejkoľvek možnosti negatívnej reakcie kože na cukrovú pastu. Ďalší význam tohto Pred a Po ošetrenia je eliminovať podráždenie kože v dôsledku nesprávnej starostlivosti o pokožku pred a po depilácii. Všetky produkty sú formulované, vyskúšané a overené, osvedčené a veľmi bezpečné a účinné. Žiadny z našich výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Používanie cukrovej pasty je demonštrovaný na oboch pohlaviach všetkých vekových kategórií, všetkých farieb pleti a každej textúry ochlpenia. V našom salóne ošetrujeme výhradne ženy a dievčatá.